Розпочала роботу перша в світі безкоштовна платформа для сімейних ферм 

0 709

Saai, сільськогосподарська організація в Преторії, запускає першу у світі платформу штучного інтелекту для фермерів. Незабаром вона стане безкоштовною для всіх дрібних виробників, пише SEEDS.

Hi Saai, нова інтелектуальна платформа — перша у своєму роді у світі — діятиме як суперконсультант, який миттєво відповідає на будь-які запитання, пов’язані з сільським господарством.

Доктор Тео де Ягер, голова правління Saai, вважає, що малі та середні фермери світу можуть вижити в середовищі, де корпоративні групи та транснаціональні компанії поступово захоплюють первинне виробництво, лише одним способом — через найкращі цифрові технології.

«Фермою майбутнього керуватимуть великі дані, роботи, дрони та супутники, Інтернет речей, технологія блокчейн і особливо штучний інтелект. Як мережа для сімейних фермерів, місія Saai полягає в тому, щоб ця технологія була доступною для кожної фермерської сім’ї», — додає Де Ягер.

Hi Saai навчається на власному досвіді та дослідженнях та вдосконалюється. Він все ще перебуває на стадії розробки, і все більша група фермерів залучається до платформи для усунення недоліків. Протягом кількох тижнів безкоштовний інструмент підтримки управління Hi Saai буде доступний кожному фермеру в Південній Африці, перш ніж буде запущений в інших країнах світу.

Читайте також: Звичайна ряска стала сировиною для виготовлення делікатесної «зеленої» ікри

Наразі Saai вже веде переговори із сільськогосподарськими союзами по всьому світу, щоб зробити платформу максимально доступною, пише  Freshplaza. Платформа Hi Saai заснована на WhatsApp і використовує мільярди точок даних в Інтернеті для розробки складної структури, яка може запропонувати вичерпні відповіді на запитання, пов’язані з сільським господарством, за лічені хвилини.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!