“Сильні холоди – до багатого врожаю”: різдвяні прикмети для фермерів

0 113

Сьогодні, 25 грудня, християни відзначають Різдво Христове – одне з найважливіших релігійних і державних свят в більш ніж 100 країнах світу. Різдво відзначають на честь народження Сина Божого у діви Марії в Вифлеємі. Цей день оповитий безліччю прикмет. Багато з них актуальні безпосередньо для аграріїв, які прагнуть спрогнозувати майбутній врожай, пише SEEDS.

Аде спершу розкажемо історію Різдва. У рік народження Ісуса Христа за наказом імператора Августа в Римській імперії, частиною якої була Іудея, проводився перепис населення. А тому всім жителям Іудеї було наказано з’явитися в місто свого народження. Йосип з дівою Марією вирушили до Вифлеєму.

Коли підійшов час пологів, Марія народила сина Ісуса в печері, в якій ховали худобу від негоди. У момент народження Ісуса Христа на небі загорілася Вифлеємська зірка, яка вказала шлях волхвам до печери, де Діва Марія народила немовля. Вони принесли новонародженому дари і визнали в ньому Царя Божого, пише glavcom.ua.

Перші згадки про святкування Різдва Христового західними християнами 25 грудня відносяться до IV століття.

Читайте також: Напередодні новорічних свят легендарний “Щедрик” Леонтовича знову прославляє Україну!

Існує велика кількість різдвяних прикмет. Вважається, що орієнтуючись на них, можна з легкістю спрогнозувати погоду на увесь майбутній рік та передбачити врожайність. Ось деякі з таких прикмет:

  • Заметіль в переддень Різдва – до раннього листя.
  • Якщо Різдво тепле – весна холодна.
  • Сильні холоди на свято – до багатого врожаю.
  • Сніг на Різдво – рік буде вдалим.
  • Птахи активно пір’я чистять – до морозів.
  • Напрямок вітру змінився – до різкої зміни погоди.
  • Якщо протягом дня відбувається зміна вітру – наступний рік буде врожайним для гречки.
  • Гілки ялівцю зігнулися – до хуртовини.

Звичайно, народна мудрість – то велика сила. Проте ми впевнені, що для отримання гарного урожаю, перш за все, потрібно наполегливо працювати. А українські аграрії вміють це робити як ніхто! Тож наступний рік для вітчизняних фермерів неодмінно буде врожайним та прибутковим. Ми щиро бажаємо вам цього!

Зі святом!

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!