Слава Україні: за патріотичний пароль сумська сироварня продає сир зі знижкою

0 575

Війна принесла розруху та горе в Україну, але вона ще й об’єднала громадян, сприяла подальшому становленню національної свідомості, а також розвитку сучасного фольклору. Щодня з’являються нові пісні, вірші та крилаті вислови, небувалої популярності набули патріотичні гасла. Ці вислови та гасла уже стали елементом маркетингу. Так, з’явилися худі та футболки з написами “Слава Україні!”, напрямком, куди йти російському кораблю та ін. Крафтові виробники також долучилися до тренду. Наприклад, сумська сироварня O’bereg надає знижку 10% клієнтам, які скажуть пароль: “Крим це Україна! Путін ху#ло! Слава Україні!”, повідомляє SEEDS.

Сироварня виготовляє унікальні крафтові смаколики. Крім сирів та молочних продуктів – це десерти. Наприклад, пряники, що на 50% складаються з рікотти, чи “Кремо ді Поля”, що складається з Рікотти, кисломолочного та Адигейського сирів, що збиті до крему з невеликою кількістю цукру. Також у рамках співпраці з туристичними кластерами “Слобожанське коноплярство” та “Туристичний трикутник Сумщини” тут виготовляють унікальні продукти – сир з шаром смаженого насіння конопель та попелом насіння конопель, а також сир “ГЛУХІВСЬКА БРАМА”.

На початку війни сироварня O’bereg долучилася до благодійності. Підприємство безкоштовно надало охолоджувач для молока, яке роздавала населенню ферма Молоко Вітчизни.

Зазначимо, що з 26 березня пароль для отримання знижки в сироварні змінився. Тепер він звучить так: “Крим це Україна! Путін військовий злочинець! Слава Україні!”

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!