Столичний FOOD FEST зібрав у Києві виробників амарантової продукції з усієї України

0 129

У столичному ТРЦ Respublika Park відбувся фестиваль смачної їжі FOOD FEST. Свою продукцію тут представили і провідні виробники амаранту зі всієї України, пише SEEDS.

«До нас звернулися представники Комітету органічного маркету і запропонували нам участь у цьому заході. Ми домовились, що запросимо тих людей, хто виробляє та пропонує амарантову продукцію, наших партнерів та колег, – всіх, хто переймається здоровим харчуванням», – розповів SEEDS голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції Олександр Дуда.За його словами, акцент було зроблено на органічний сегмент, але до участі у фестивалі долучились і відомі, і маловідомі виробники амарантової продукції, яка була представлена багатьма товарами: батончиками, хлібом,  крупами, і не тільки.

«Ми крокуємо за попитом на швидку їжу, зокрема на батончики. Відповідно і пропонуємо споживачам таку продукцію. Сьогодні на фестивалі чай був представлений в асортименті вже чотирма виробниками. З’явилась у нас і косметика, зокрема це шампуні. І, як завжди, – амарантова олія, крупа, пластівці», – додає Олександр Дуда.Читайте також: Українські розробники створили надлегку систему для дистанційного пошуку мін

За його словами сьогодні ще чимало нової амарантової продукції є тільки в лабораторному виконанні. Але вже найближчим часом почнеться її виробництво.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!