Тварини в “Асканія-Нова” на межі загибелі: долучайтесь до порятунку!

0 320
До повномасштабної війни тварини в біосферному заповіднику “Асканія-Нова” Національної академії аграрних наук України жили щасливим життям: мали вдосталь корму, вільний простір та людей, які дбали про них. Це місце не було зоопарком, кожен відвідувач був тільки гостем у світі природи. Все змінилося з приходом російських агресорів на територію нашої країни. Тисячі підопічних заповідника опинилися під загрозою голодної смерті. Лише завдяки самовідданим працівникам та небайдужим людям тварини не загинули, пише SEEDS.
 
Не маючи змоги використати кошти по передбачених поточних видатках, які знаходяться на реєстраційних рахунках установи в Управлінні Державної казначейської служби України (наразі асигнування та оплата здійснюються виключно по заробітній платі з нарахуваннями і комунальних послугах), усі нагальні проблеми щодо утримання колекцій, охорони та збереження природних і штучних екосистем Біосферного заповідника “Асканія-Нова” вирішуються за допомогою благодійних внесків. Через окупацію та припинення транспортної логістики з підконтрольної території, єдиним реальним механізмом допомоги дотепер лишається переказ коштів.
 
Попри небезпеку, співробітники біосферного заповідника “Асканія-Нова” НААН продовжують дбати про підопічних тварин та не покидають їх.
 
“Хочемо щиро подякувати всім небайдужим до життя заповідника і причетним до оголошеного збору коштів на ветеринарні препарати! Спільними зусиллями закрили більшу частину потреб. Наразі шукаємо решту необхідного”, – зазначають працівники, яким за 10 днів вдалося зібрати більшу частину необхідних коштів і закупити ветеринарні препарати для тварин.
 
“Асканія-Нова” вже готується до зими, вірить у перемогу України та дякує за допомогу.
 
Долучайтесь до порятунку тварин в окупації за реквізитами:
 
На карту Приватбанку: 5168 7573 9035 4795 (Старовойтова Тетяна Вікторівна)
 
IBAN: UA063052990000026204695351822
 
РНОКПП 3385506181
 
На рахунок Української природоохоронної групи UNCG за реквізитами:
 
Отримувач: ГО “Українська природоохоронна група”
 
Банк АО КБ «ПРИВАТБАНК»
 
IBAN UA193052990000026001015011451
 
ЄДРПОУ 42003795
 
Призначення платежу: “Допомога для заповідника “Асканія-Нова”.
 
Реквізити для іноземних переказів за посиланням з приміткою “Допомога для заповідника “Асканія-Нова”.
 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!