У Мукачеві вперше зварили Леквар Перемоги

0 508

У Мукачеві на березі річки Латориця відбувся захід “Леквар Перемоги”, на якому готували традиційне закарпатське сливове варення, пише SEEDS. 

У Мукачеві такий захід проводиться вперше, розповів організатор заходу Макс Адаменко. Його мета — зробити акцент саме на Мукачеві, а також допомогти Збройним силам України.

“Баночка леквару даруватиметься за донат. Зібрані гроші ми передамо на антидронову рушницю, яка потрібна одному військовому підрозділу, де служать наші мукачівці. Найбільше роботи було зранку, оскільки потрібно було почистити сливи.

Щоб швидше це зробити, нам треба було багато рук. Коли казан вже був встановлений, потрібно було тільки постійно помішувати варення”, — розповів Суспільному Макс Адаменко.

Читайте також: Шеф-кухарі чотирьох міст України одночасно приготували найбільшу кількість автентичних страв

“У лекварі ложка має стояти, і тільки тоді його можна лити в іншу посудину, щоб він охолов, а згодом розмістити по баночках. Завтра на ці баночки ми наклеїмо наліпки. Цього року ми варимо саме “Леквар Перемоги”.

Його потрібно буде з’їсти швидко, щоб якнайшвидше настала перемога. Сподіваюся, у наступному році ми також проведемо такий захід, але вже після нашої перемоги”, — додає Макс Адаменко.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!