Україна та Польща створили транскордонний винний маршрут

0 3 123

Туристичні атракції Закарпаття та Підкарпатського воєводства (Польща) об’єднали у винному маршруті.  Використовуючи напрацьовані маршрути, туристи зможуть поєднати приємне з корисним: вивчення місцевої історії та історії виноградарства регіону, а також дегустацію місцевих напоїв.

Для тих, хто любить мандрувати і водночас вивчає місцевий продукт, Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» розробила транскордонний винний маршрут, що включає як найкращі винні сховища та винні підвали Закарпаття та Підкарпатського воєводства, так і місцеві пам’ятки архітектури.

Зазначається, що всі локації поділені для зручності на кілька маршрутів. Головними критеріями поділу було як географічне розташування, так і належність до винних теруарів.

Наприклад, на території Закарпаття сформували чотири винні маршрути: Ужанський (проходить через місто Ужгород та Ужгородський район і містить 7 об’єктів), Південно-Березький (проходить через місто Берегово та Берегівський район, містить 8 об’єктів), Угочанський (проходить через м. Виноградів та Виноградівський район і містить 7 об’єктів) та Північно-Зберезький винний теруар (маршрут проходить через міста Мукачево та Іршава і містить 6 об’єктів).


Транскордонний винний маршрут розроблено в межах проєкту «Карпатська академія спадщини виноробства», що реалізує Виноградівська районна рада у партнерстві з Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» та Асоціацією розвитку та промоції Підкарпаття «ПроКарпатія» за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах Програми підтримки транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Край

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!