Українське крафтове сироваріння має чималий експортний потенціал  

0 882

СИРОМАН – це невеличка сироварня-крамниця-кав’ярня, розташована у затишному куточку Києва. Наразі тут виготовляють сири з білою пліснявою за французькою технологією з козиного та коров’ячого молока сортів Горня, Чорна башта, Руан, Білий трюфель, Шебуше, Мон Кьор (Mon Coeur).

Крім того, для справжніх сироманів компанія пропонує різноманітні джеми власного виробництва, йогурти та створює неймовірні цукерки з сиром.

“Ми натхненні розвивати культуру споживання якісного сиру українського виробництва і успішно втілюємо мрію в реальність. Ми виготовляємо сири з козиного та коров’ячого молока – за французькою технологією, з українською душею”.

Саме ці принципи закладені в основі бізнесу компанії “Сироман” – українського виробника крафтових сирів, що виступає партнером Міжнародної конференції аграрного бізнесу “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі” , яка відбудеться 19 лютого в Міжнародному виставковому центрі.

“Участь в конференції “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі” для нас – це перш за все, можливість заявити про потенціал українського крафтового сироваріння.

Ми впевнені, що згодом наша продукція завоює любов споживачів не тільки на внутрішньому, але й на зовнішньому ринках. Для цього в нас є всі необхідні можливості – якісна сировина, сучасні технології та, найголовніше, майстерність наших сироварів, що дозволяє зробити дійсно якісний продукт”, – зазначають в компанії “Сироман“.

Захід проводить агромедіа-агенція Sapienza Катерини Звєрєвої спільно з Ольгою Трофімцевою, експертом з зовнішніх ринків, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2019).

Дізнатися детальну актуальну інформацію про захід можливо у соцмережі Facebook.

Пройти безкоштовну реєстрацію на конференцію можливо за посиланням>>>

Під час конференції, зокрема, виступлять експерт з зовнішніх ринків, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2019) Ольга Трофімцева, аналітик аграрних ринків Андрій Панкратов, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Катерина Звєрєва, генеральний директор компанії “Євросем” Дмитро Шацман, засновниця онлайн-платформи Help-SMI Анастасія Ширіна, радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерланди в Україні Рейнауд Наутен та інші фахівці з міжнародної торгівлі та виходу на міжнародні ринки.


Конференція складається з 4-х блоків:

  • Принципи успішності та ефективності компаній-лідерів на міжнародних ринках;
  • Нові ринки для українського виробника;
  • Міжнародний досвід країн-лідерів;

+ Інтерактивний блок.

Cайт конференції

Дізнатися детальну актуальну інформацію про захід можливо у соцмережі Facebook.

Пройти безкоштовну реєстрацію на конференцію можливо за посиланням>>>

Реєстрація для ЗМІ за посиланням>>>

Місце проведення:

МВЦ, Броварський пр-т, 15, Київ

конференц-зал № 6, павільйон № 2, вхід 2А

Початок реєстрації о 12:00

Час проведення: 12:30–16:00

Інформаційні партнери заходу: EastFruitUkraineFood.orgAgri-GatorАгроіндустріяУННАгроперспективаMedushaСироман/Craft CheeseDrone.UA

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!