Українська лохина поїде до Китаю

0 194

Ягідний бізнес в Україні активно розвивається. Виробники встановлюють холодильне обладнання для зберігання та заморозки та нарощують обсяги експорту. Цього місяця перші партії замороженої малини з України було експортовано до США та Канади. Наразі є перспективи відкриття нових експортних ринків і для лохини українського виробництва, повідомляє SEEDS.

Переговори щодо продажу ягід в Китай веде сільськогосподарський кооператив “Ягідки” (Київська обл.). Господарство займається виробництвом органічної лохини.

“Нарешті, двері в Піднебесну для українських виробників свіжої ягоди і в тому числі – органіки – відкриваються. Я з величезною допомогою і всебічною підтримкою не байдужих обранців народу, а також голови ягідної Асоціації Ірини Кухтіної провели зустріч з главою Держпродспоживслужби, пані Владиславою Магалецькою. Той випадок, коли бізнес був почутий і зрозумілий на 1000%. Дякую всім за участь. Попереду багато роботи”, – заявив засновник кооперативу Олег Науменко.

Більшу частину органічної лохини з СВК “Ягідки” продають на українському ринку. Також експортують ягоду в Узбекистан. Стратегічною метою підприємства було саме почати продавати свою продукцію в Китаї.

Цього року господарство встановило рекорд України – виростило найбільшу органічну ягоду лохини (розміром 3,05 сантиметра та вагою 9 грамів). На думку власників кооперативу, такі відзнаки привертають увагу до українського бізнесу.

Читайте також: Вперше до Книги рекордів України потрапила величезна лохина

“Якщо ми почнемо дивувати покупців в Україні, на зовнішньому ринку це теж помітять. Повірте, за нашими досягненнями уважно спостерігають у Європі, Об’єднаних Арабських Еміратах та в інших країнах. Це підвищує увагу до України та до нашої аграрної органічної продукції”, – говорить Олег Науменко.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!