Українські кондитери заходились виготовляти протитанкові їжаки з шоколаду

0 88

Мережа українських кондитерських Honey почала випускати унікальні солодощі та десерти, пише SEEDS.

“War times, war desserts або які часи, такі і їжаки”, – говорить виробник, презентуючи протитривожні цукерки у вигляді їжаків – з карамельного шоколаду, мигдалевого праліне, арахісової пасти та карамеллю всередині.

Окрім “протитанкових їжаків” Honey створює десерти у вигляді арматури. У десерті — чорносливовий мус, печене яблуко, паста чорносливу, оболонка з чорного шоколаду та бісквіт з волоським горіхом. Перші 3 дні після запуску нового десерту 100% коштів від продажу кондитери відправляли ЗСУ на танки, пише Newfood.media.

Читайте також: Україна експортує досить великі обсяги промислових яблук

Ще один унікальний десерт воєнного часу – півники, які повторюють керамічну статуетку Васильківської майолікової фабрики, що вціліла на кухонній полиці після того, як російська ракета влучила в житлову будівлю у Бородянці.

“Символ майстерності українських ремісників став символом української незламності. Півник, який встояв”, – говорять в Honey.

Кондитерська створила шоколадну форму півника та зібрала в ній автентичні смаки зі всієї України. 50 грн з продажу кожної коробки цукерок вони зараз відраховують на відновлення трофейної техніки спільно з Фондом Притули.

Ще серед унікальних десертів – “вишиті” етноторти, які зображують орнамент Дерево Життя як єдність минулого, теперішнього і майбутнього.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!