Українські ветерани можуть отримати до мільйона гривень на створення чи розширення бізнесу

0 297

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко підписала Меморандум про співпрацю між Міністерством економіки України та Superhumans Center, пише SEEDS.  

Метою цього Меморандуму є створення умов для підтримки підприємництва в Україні через грантову програму на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей.

Документ передбачає поширення інформації про можливості для ветеранів та ветеранок у центрі реабілітації та протезування Superhumans Center, проведення спільних заходів, зокрема, і для обміну досвідом. Про це повідомляє Урядовий портал.

«Хочу подякувати центру Superhumans за виконання важливої місії – допомоги бійцям відновитись і повернутися до цивільного життя. Ми всі вдячні нашим захисникам та захисницям за той вибір, який вони зробили і який веде нас до перемоги. В свою чергу, ми маємо віддячити нашим героям новими можливостями для втілення мрій, створення бізнесів і навчання.

Наше завдання, щоб виходячи із реабілітаційного центру, лікарні або госпіталю, ветеран чи ветеранка не просто мали протез, а ще й мали умови та бажання його використовувати. Аби у них була робота, куди хочеться іти, бізнес, який хочеться розвивати, оселя, куди хочеться повертатися після насиченого дня», – відзначила Юлія Свириденко.

Аби ветерани мали можливість започаткувати чи розширити свій бізнес, вони можуть стати учасником урядової грантової програми «Власна справа» від Міністерства економіки та отримати від 250 тис. до 1 мільйона гривень фінансування. Важливою умовою є створення нових робочих місць.

Читайте також: В Україні запроваджуються європейські механізми державної реєстрації ГМО

Крім того, фінансову підтримку можна отримати завдяки конкурсним програмам від Українського ветеранського фонду – до 3 млн грн.


Загалом вже понад 400 ветеранських бізнесів і громадських організацій ветеранів отримали фінансову підтримку та гранти на 100 млн грн завдяки різноманітним державним програмам.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!