Українські ветерани зможуть отримати гроші для інтеграції у сільське господарство

1 663

USAID АГРО оголосило конкурс для двох-трьох проєктів, які зможуть отримати від 6 до 9 млн гривень співфінансування для кожного, пише SEEDS.

Проєкти повинні сприяти зайнятості ветеранів у сільському господарстві, наприклад, через підвищення кваліфікації, перекваліфікацію для подальшого працевлаштування, а також розвиток самозайнятості, започаткування та розширення/відновлення власного бізнесу в аграрній сфері. Про це повідомляє пресслужба Проєкту.

«Очікується, що виконавці проєктів зможуть поєднати як експертизу в аграрному секторі, так і досвід роботи з ветеранами та налагоджені зв’язки з ветеранською спільнотою. Тому для реалізації такого завдання можуть об’єднуватися кілька партнерських організацій з досвідом роботи, наприклад, в агросекторі та сфері навчання і працевлаштування ветеранів.

Результатом такої співпраці мають стати розроблені моделі інтеграції як щодо навчання ветеранів, так і для потенційних роботодавців в агро, а також приклади успішного працевлаштування ветеранів на аграрних підприємствах чи як самозайнятих в агросекторі», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Міндовкілля скасувало заборону на висадку інвазійних видів дерев

Для участі в цьому конкурсі, Програма USAID АГРО заохочує заявки від українських недержавних суб’єктів господарювання (за винятком фізичних осіб – підприємців) та неурядових організацій. Повний опис технічного завдання читайте за посиланням – у коментарях.

Дедлайни:

  • до 18:00, 14 листопада 2023 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: agro.subawards@chemonics.com)
  • 15 листопада 2023 р. з 14:30 до 16:30 проведе передзаявочний онлайн-семінар
  • не пізніше 18:00, 21 листопада 2023 р. для подання запитань щодо участі у цьому конкурсі
  • не пізніше 18:00 за місцевим часом 04 грудня 2023 р. – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи).

Повний опис технічного завдання дивіться за посиланням.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Анатолій пише

    Яку допомогу? На словах? Це вже в печінках !! Зараз ветерани ніякої допомоги не можуть добитися а ви все обіцяєте. Дай Бог скорої перемоги тоді можливо зсу за вас візьметься.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!