Успіх жінки у бізнесі залежить від того, як вона себе представлятиме – Ольга Трофімцева

0 187

Успіх жінки у бізнесі багато в чому залежить від того, як вона себе буде представляти, можливо вона буде одягнена у рожевий костюмчик та кеди, але буде фахівцем та зможе правильно позиціонувати себе. Про це розповіла в ексклюзивному інтерв’ю для SEEDS в. о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

“Я не розділяю фахівців на чоловіків та жінок взагалі. Для мене вони експерти, колеги і мені все одно як їх звуть – Олена чи, наприклад, Олег. Те ж саме стосується спілкування з колегами в Уряді чи у парламенті. Тому при прийнятті якихось кадрових рішень для мене ключовим є точно не гендерний аспект, а  фаховість, принциповість. Саме від цього я відштовхуюся”, каже вона.

“Свого часу у Німеччині точилася дискусія про введення квот на керівні посади для жінок – такі квоти планували встановити на рівні не менше 25% від усього складу топ-менеджменту великих концернів. І ця дискусія була досить складна з точки зору публічного сприйняття.

Тому що усі побоювалися, як це відобразиться з точки зору професіоналізму управління – адже у разі введення квот їх противники говорили про те, що при призначенні на посаду жінки буде відігравати першочергову роль той факт, що людина – жінка, а не, перш за все, професіонал”, – додала Ольга Трофімцева.

Читайте інтерв’ю з Ольгою Трофімцевою повністю

SEEDS.org.ua

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!