В Китаї запрацювала найвища в світі автоматизована сіті-ферма

0 790

Неймовірні новини світу: китайські вчені ввели в експлуатацію найвищу в світі безлюдну вертикальну 20-ти рівневу ферму в південно-західній провінції Сичуань, пише SEEDS

20-поверхова міська ферма, побудована під наглядом Китайської академії сільськогосподарських наук у центрі столиці провінції Ченду, представляє провідну світову автоматизацію у сільському господарстві.

Читайте також: Науковці навчили мікроби перетворювати фруктові відходи на екологічне рослинне масло

Відкриття ферми – це спроба застосування технологічних інновацій, щоб забезпечити достатньо продовольства і прогодувати 1,4 млрд жителів країни, «оскільки прагнення країни до самозабезпечення стає все більш пріоритетним на тлі геополітичної напруженості, яка може вплинути на імпорт і ланцюги поставок», повідомляє видання SCMP.


Вертикальні ферми у таких країнах, як Японія, Сінгапур і Сполучені Штати, є ефективними сільськогосподарськими системами, які дозволяють цілий рік безперервно виробляти продукти харчування в багатоповерхових структурах.

Вони можуть працювати де завгодно, від міст до пустель, пропонуючи значні переваги в забезпеченні стабільних поставок їжі в райони, де традиційне землеробство неможливе.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!