В Європі готові відновити поставки заморожених українських ягід

0 954

Українська компанія S.B.Frozen Foods, що спеціалізується на виробництві заморожених ягід, фруктів і грибів, планує відновити поставки в європейські країни. Зокрема, власник компанії, Андрій Жуков, повідомив про заплановані контракти з французькими переробниками, на кінець квітня, під час онлайн–вебінару “Як змінюються правила ведення агробізнесу через пандемію Covid-19 та карантин”, що провела агромедіа–агенція  Sapienza.

За словами інвестиційного банкіра, власника компанії S.B.Frozen Foods та Головного радника з інвестиційних питань Української плодоовочевої асоціації (УПОА), 3 місяці в режимі карантину – це критичний термін для українського бізнесу.

“Вже сьогодні складно підтримувати колектив, менеджерів, виробництво. На наших складах ще є продукція в достатньому обсязі, яку через коронавірус ми не можемо активно продавати. Але щодо продуктів харчування – є “світло в кінці тунелю”: переважна більшість партнерів в Європі вже висловлює готовність до відновлення поставок”, – ділиться Андрій Жуков.

Зокрема, експерт повідомив про можливі контракти з Францією, і про відновлення поставок з 15-20 квітня поточного року.

“У Франції наразі працює 10-15% заводів з переробки продуктів харчування. Серед населення дуже активно розходиться молочна продукція – йогурти, молоко, сиркові десерти. Ягоди в якості наповнювача десертів, і для виробництва смузі і джемів – їм необхідні. Слід зазначити, що саме Україна є однією з найбільших країн постачальників, тому відновлення поставок вкрай важливе”, – констатує власник S.B.Frozen Foods.

Також під час веб-конференції Андрій Жуков дав рекомендації всьому українському бізнесу, який зараз працює в обмеженнях, переходити в режим онлайн-роботи, і по можливості займатися доставкою товарів своїм споживачам. Крім цього, експерт наголосив на важливості збереження основних фахівців на виробництві.


Своєю думкою стосовно ситуації на ринку ягід, під час першої веб-конференції “Як змінюються правила ведення агробізнесу через пандемію Covid-19 та карантин” також поділився  економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак. Зокрема,  фахівець  зазначив, що   закриття ринків у сезон надходження на ринок свіжої ягоди, буде катастрофою для свіжого ягідного бізнесу України.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Agri-gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!