Від інста-фермерів до Експо-2020 в Дубаї: обличчя українського АПК та його майбутнє

0 190

Новітні технології та розвиток інформаційного простору впливає на всі галузі економіки, зокрема, і на сільське господарство. Необхідність відповідати новим споживчим трендам, просування продуктів у соціальних мережах — це не лише вимога часу, а й безліч нових можливостей для виробників. Яких саме — розповість Ольга Трофімцева, експерт у галузі АПК, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2019 р.) під час Міжнародної конференції: «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки», повідомляє SEEDS.

Під час заходу Ольга Трофімцева модеруватиме секцію «‎Можливості для українських продуктів на локальних та глобальних ринках»‎.

«Сучасне сільське господарство в усьому світі постає перед низкою викликів: від загострення питання продовольчої безпеки до кліматичної адаптації виробництва та нових споживчих мегатрендів. Виробництво та збут якісного продовольства стають все більш технологічними та підв’язаними під соціальні мережі. Трансформація всього сектору АПК стає все більш швидкою та, а кількість факторів впливу постійно збільшується. Щоб зайняти достойну нішу в глобальній економіці, нам необхідно по-новому поглянути на галузь і ланцюги, що поєднують кожного локального маленького фермера з світовим ринком», — зазначає Ольга Трофімцева.

Якщо ви виробник аграрної продукції та плануєте розширити географію збуту, то Міжнародна конференція: «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» з циклу Збільшення прибутків агробізнесу – подія саме для вас. Конференція відбудеться 27 жовтня. Організатор події – агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського контрактового ярмарку. Місце зустрічі: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект 15), виставка “AgroComplex 2021”. Початок о 12:00.

Партнери заходу: BioNorma, Мнагор, Viteo Group, Сімейні молочні ферми.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут. Також кожен учасник попередньо має зареєструватися на виставку “AgroComplex 2021”, у рамках якої проходитиме конференція. Зробити це можна тут.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!