Виготовляти соломинки для напоїв з огірків пропонує американський винахідник

0 256

Виробництво пластикового одноразового посуду в ЄС уже заборонили. Тепер соломинки для напоїв мають бути металевими чи паперовими, а виделки, наприклад, дерев’яними. Утім не лише європейці, а й увесь світ наразі перебуває у пошуку альтернатив пластику, адже за останні 10 років людство спродукувало більше пластикових відходів, ніж за всю попередню історію. Такі альтернативи часто виготовляють з рослинної сировини. Так, український стартап виготовляє папір та одноразові тарілки з опалого листя, а сумські вчені створили біопакети з крохмалю. Також є їстівний одноразовий посуд, наприклад, вафельні стаканчики для кави чи соломинки для напоїв з огірків, повідомляє SEEDS.

“В океані уже, за приблизними оцінками 4,4 мільйона пластикових соломинок. Кінцева мета створення огіркових соломинок – допомогти мінімізувати пластикові відходи. Які переваги цього посуду в порівнянні з іншими конкурентами? Огіркова соломинка не тільки корисна для навколишнього середовища, але і може бути чудовим перекусом після того, як ви вип’єте напій. Я збираю кошти для того, щоб продукт виготовлявся, рекламувався і виходив у світ. Робота над тим, щоб допомогти навколишньому середовищу, може захистити майбутнє наших дітей”, – написав на платформі для збору інвестицій kickstarter.com Томас Адейр, 28 -річний винахідник огіркової соломинки.

У цілому для запуску виробництва стартапові необхідно зібрати на краудфандинговій платформі 36 тис. доларів. У Томаса Адейра є місяць, щоб зібрати ці кошти.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!