Як стати кращими у крафтовому виробництві?

0 146

15 лютого о 10 годині онлайн на ZOOM-платформі стартує онлайн мітап за темою «Кондитерська та крафтова продукція: Кращі агропрактики». Під час заходу досвідчені виробники крафтової кондитерської, молочної продукції, зелені та соусів розкажуть про свій досвід у бізнесі і поділяться порадами для тих, хто лише планує, або вже почав розвивати бізнес у цьому напрямку, повідомляє SEEDS.

Спікерами заходу запрошені:

Наталія Коваль – фермерка із Харківщини. Власниця ФГ «Юпітер». Займається вирощуванням корів та телят, за якими організувала особливий догляд. Також, пані Наталя започаткувала та успішно розвиває переробну галузь – виробництво крафтової та кондитерської продукції, а саме: молочні вироби з молока екстрагатунку, сири, вироби з борошна та кондитерську продукцію. Поділиться секретами власних розробок та ноу-хау, які дають можливість успішно розвивати власну справу. Також, фермерка розповість про успішний досвід реалізації ще одного проекту, ціль якого, за допомогою організованих екскурсій, показати всім бажаючим (дорослі, школярі, діти): як виготовляється продукція на фермі; як відбуваються основні процеси виробництва; як дбайливо ставляться на фермі до створення таких корисних, поживних продуктів; можливість скуштувати щойно вироблені продукти. В цьому, пані Наталя вбачає особливий, душевний підхід та внесок в розвиток свідомої культури споживання корисних продуктів власного, українського виробництва. А також поділиться своїми планами щодо подальшого розвитку власного виробництва.

Ольга Бекєтова – сіті-фермерка із Одещини. Власниця господарства “Zelenna” – міська ферма по вирощуванню зелені. На господарстві розвинута потужна переробка – виробництво паст, соусів, масел та оцту з трав власного вирощування. Пані Ольга розповість про всі види діяльності, які започаткували та успішно розвивають. Поділиться секретами власних, дієвих технологій та практик. Зокрема, про технології управління за допомогою смартфона. А також розповість про впровадження та успішну діяльність торгового майданчика для локальних фермерів. Поділиться планами розвитку господарства на майбутнє.
До участі у мітапі запрошуються фермери, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, аграрних професійних організацій/асоціацій, закладів аграрної науки та освіти, дорадчих служб та аграрних консалтингових компаній, проектів міжнародної технічної допомоги, ЗМІ.

Посилання для реєстрації:
https://forms.gle/nLytA2kKkbXpNV7F7
Посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Проект реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Якщо Ви використовуєте у своєму виробництві новітні технології, ноу-хау, розробки, та бажаєте поділитися своїми знаннями з іншими фермерами, або бажаєте перейняти успішний досвід від інших фермерів, заповніть, будь-ласка, онлайн анкету за посиланням:
https://forms.gle/xZM1Jyndkhjw4k3h7

Більше інформації про цей захід, анонси та інші події, які відбуваються в рамках проекту «Кращі агропрактики для ММСП» BestAgro, можна знайти на інтернет-ресурсах проекту.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/bestagroua
YOUTUBE: КАНАЛ BestAgro
TELEGRAM: https://t.me/bestagro_ua
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/bestagroua/?utm_medium=copy_link
WEB: https://dorada.org.ua

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!