Як виростити гарний газон та зробити його стійким до стресів?

0 338

Власники господарств, що займаються сільським зеленим туризмом, або просто ті, хто доглядає за власним садом, зацікавлені у покращенні зовнішнього вигляду ландшафту. Один зі способів зробити це – виростити гарний газон. Це актуально і для власників футбольних полів, гольф-центрів, тих, хто займається озелененням міста, повідомляє SEEDS.

Як зробити газон стійким до стресів, забезпечити йому постійне та рівномірне зростання, а головне – безпечно користуватись газоном одразу після внесення засобів живлення, розповість Мирослава Мазур, Менеджер-управитель B2B клієнтів компанії «BioNorma» 27 жовтня, під час Міжнародної конференції «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» 

Під час заходу відбудеться презентація інноваційного біопрепарату для газонних трав. Він безпечний для людей, тварин та навколишнього середовища, навіть одразу після внесення. До того ж упаковка біопрепарату зручна та практична. Це вже четвертий інноваційний продукт, який «BioNorma» презентує на українському ринку цього року. Препарат для газонів – з лінійки препаратів у гранулах. Це перший продукт для захисту газону, що випускається у формі гранул.

Міжнародна конференція «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» відбудеться 27 жовтня. Організатор події — агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського контрактового ярмарку. Місце зустрічі: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект 15), виставка “AgroComplex 2021”. Початок о 12:00.

Під час конференції буде охоплено такі теми:

  • Що змінить ринок їжі у найближчі роки?
  • Які українські суперфуди наразі популярні на внутрішньому та зовнішньому ринках?
  • Які технології допомагають українським компаніям вирощувати та створювати успішні продукти і виходити на нові ринки?
  • Сучасні сервіси та фінансові інструменти для успішного бізнесу
  • Аналітика та маркетинг продуктів – чому без них не обійтися?

Участь у конференції безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!