За 4 місяці українці продали більш ніж 40 тис. паїв

2 1 044

Після початку роботи ринку землі в Україні, який функціює з 1 липня, українці не поспішали продавати земельні ділянки. Утім, ринок поступово активізувався: укладається все більше угод, а ціни на землю збільшуються. Станом на кінець тижня було продано 40,5 тис. паїв. Загальна площа проданої землі на 5 листопада становила 100,4 тис. гектарів, повідомляє SEEDS.

“Загалом укладено 40 510 угод в рамках ринку землі. Подали заяви для отримання доступу до Державного земельного кадастру 5252 нотаріусів. Всього заяв – 5894, із них погоджено 5215, в черзі на розгляд – 5, відмову отримали 674. Нотаріуси з Державним земельним кадастром працюють у штатному режимі”, – повідомили в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

За темпами продажу землі Харківська область є лідером. Нещодавно регіон випередив Київщину та Полтавщину як за кількістю укладених угод, так і за загальною площею проданих паїв. Наразі на Харківщині продали 3523 ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 13,18 тис. гектарів.

Читайте також: Більш ніж 500 фермерів з Одеської області отримають компенсацію за втрачений урожай

Нагадаємо, 1 липня Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко офіційно оголосив старт ринку землі. До 2024 року купувати сільськогосподарську землю можуть тільки фізособи-громадяни України з обмеженням в 100 гектарів. Закон про ринок землі забороняє купувати землю іноземцям. Питання продажу землі особам без українського громадянства та іноземцям вирішуватиметься тільки на загальнонаціональному референдумі.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
2 Comments
  1. Сергій пише

    Боже, які дурні люди, живуть одним днем. Взагалі не думають ні за себе ні за своїх дітей ні за онуків. Що вони їм залишать після себе?

  2. Іван Безземельський пише

    А що ж ви, панове аналізатори-інформатори, нічого не пишете про ціну 1 га. землі селянської ?
    Це що, щоб селяни не знали, що земля їх/наша може досягати до 20000 доларів за 1 гектар ?

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!