Закарпатське вино отримало офіційне географічне зазначення

0 520

На Закарпатті відбулася важлива для регіону подія –  “Закарпаття/Закарпатське вино” отримало визнання офіційного географічного зазначення, з внесенням у Державний реєстр України географічних зазначень, пише SEEDS.

Така подія – важливий крок у розвитку цього виноробного регіону, оскільки це не лише підкреслює унікальність закарпатських вин, але й сприяє зміцненню позицій української виноробної галузі на міжнародному ринку.

Читайте також: На Закарпатті використовують своєрідний метод посадки винограду, аби отримати максимум тепла

Одним із пріоритетних завдань є відкриття українським виробникам нових експортних шляхів. Про це йдеться у повідомленні корпорації «Укрвинпром».

«Ми докладали величезних зусиль для того, щоб офіційно визнати Україну як країну виноробства з боку відповідних установ у США та Європі. До того ж ми також долучили Крим до реєстру як невід’ємну територіальну зону виноробства України.

Ми досягли цієї мети, але маємо намір продовжувати розвиватися. На сьогоднішній день ми маємо географічне зазначення «Закарпаття/Закарпатське вино» і сподіваємося, що українське вино отримає ще більше визнання та розвиток у майбутньому», — прокоментував генеральний директор корпорації «Укрвинпром» Володимир Кучеренко.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!