З’явилася серія поживних батончиків, присвячених ЗСУ

0 330

Їжа для захисників України має бути поживною і зручною в приготуванні, адже в умовах бою на це часу зовсім немає. Зокрема, у пригоді бійцям стають поживні калорійні батончики зі злаками, насінням та горіхами. Саме серію таких батончиків присвятив ЗСУ український виробник снеків, повідомляє SEEDS.

ГК «Нові Продукти» передає батончики Military Edition (військової серії) українськиим захисникам. Також придбати солодощі можуть усі охочі. Частина коштів від продажів піде на підтримку ЗСУ. Загалом, компанія вже надала допомогу українським захисникам на суму понад 3 млн гривень, пише AgroTimes.

«Зараз усі прагнення нашої компанії зосереджені на досягненні перемоги та підтримці наших героїчних військовослужбовців і громадян. Тому ми і створили новий EatMe Military Edition – для нас це символ щирої поваги до ЗСУ, та можливість продовжувати підтримувати наших захисників та державу: з прибутку від кожного проданого батончика будемо купувати щось важливе та необхідне для армії. Звичайно, про все це ми звітуватимемо», – розповідає директор з маркетингу компанії Борис Ткачов.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!