7 тисяч кущів коноплі знайшли на соняшниковому полі (+відео)

0 132

Плантацію канабісу виявили у Криничанському районі на Дніпропетровщині. Кущі марихуани були рівномірно посіяні в соняшниковому полі. Поліція знищила “урожай” рослини, з якої виготовляють так звані “легкі” наркотики, повідомляє SEEDS.

Усього поліцейські виявили 7 тисяч кущів конопель. Таку кількість канабісу оцінюють у близько 28 млн гривень. Поле, де висіяли марихуану, орендувало аграрне підприємство. Наразі у справі проводяться слідчі дії. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 310 Кримінального кодексу України.

“7 тисяч нарковмісних кущів росли на полі у Криничанському районі серед насаджень соняшника. Зразки рослин направили на проведення експертизи, решту – знищили. Правоохоронці встановили, що поле орендоване приватною агрофірмою для ведення сільськогосподарських робіт. Керівник агрофірми встановлений, зараз поліцейські проводять заходи для встановлення осіб, причетних до посадки та культивування нарковмісних рослин”, – повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, з 24 по 26 вересня у Києві на ВДНГ проходить Український конопляний ярмарок. У рамках події також відбувається виставка більш ніж 150 продуктів з конопель (олія, одяг та ін.).

Читайте також: У Києві проведуть конопляний ярмарок

“Для того, щоб популяризувати “конопляну індустрію” в Україні ми вирішили запросити людей, які безпосередньо мають до неї відношення. На конференції спікери поділяться з аудиторією досвідом декриміналізації конопель для медичного використання, промисловими масштабами у вирощуванні цієї рослини, сучасними дослідженнями властивостей конопель”, – повідомляють організатори.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!