Більш ніж 15 тис. літрів молока для населення та ЗСУ передали “Сімейні молочні ферми”

0 285

Попри труднощі з забезпеченням посівної кампанії та кормами для тварин, українські аграрії продовжують допомагати військовим та населенню. Зокрема, учасники проєкту “Сімейні молочні ферми” передали ЗСУ вже понад 15 тис. літрів молока, пише SEEDS.

Працівники проєкту та фермери з початку воєнної агресії росії продовжують і надалі виконувати свої обов’язки, виробляти молоко, надавати ветеринарні послуги, забезпечувати ферми кормами, забезпечувати збут молокосировини. Це необхідно, щоб не виник дефіцит молочних продуктів. Крім того, треба максимально зберегти поголів’я, адже і в довоєнні часи був постійний спад ВРХ, а щоб виростити корову з нетеля потрібно 2 роки.

Абсолютно всі фермери-учасники проєкту «Сімейні молочні ферми» (164 ферми) долучилися до допомоги ЗСУ, територіальній обороні, біженцям. Зокрема:

  • 5 тонн молока фермери-учасники проєкту «Сімейні молочні ферми» передали на безкоштовній основі ТОВ «Радивилівмолоко» для подальшого виготовлення молокопродуктів;
  • Сімейна молочна ферма з с. Курилівці (Вінницька обл.) реалізує молоко в громаді. Діти з інвалідністю та багатодітні сім’ї отримують молоко безкоштовно. Подібні заходи здійснюють практично всі сімейні фермери проєкту;
  • Сімейна молочна ферма «Молочна імперія» з с. Печеське (Хмельницької обл) на безкоштовній основі виготовила сир для наших захисників;
  • Сімейна молочна ферма сім’ї Сосновських на Волині щодня пригощає військових безкоштовним молоком;
  • Власники сімейної молочної ферми «Відродження» з с. Стара Мощаниця (Рівненська обл) надали притулок дівчинці з м. Рубіжне, батьки якої поки залишаються в Харківській обл.

Загалом, із початку війни фермери-учасники проєкту «Сімейні молочні ферми» безкоштовно передали нашим захисникам 15 тис. літрів молока. А ще сімейні молочні фермери допомагають монастирям, територіальній обороні, біженцям, соціально незахищеним верствам населення.

Також учасники проєкту повідомляють про проблеми на власних господарствах. Серед найбільш нагальних вони виділяють: брак палива та кормів, ветеринарних препаратів; нестача помічників для забезпечення роботи господарств, оскільки багато чоловіків-власників ферм мобілізували або ж у складі територіальної оборони.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!