Burger King годуватиме клієнтів штучною курятиною

0 114

Уже до 2030 року половина меню мережі ресторанів швидкого харчування Burger King у Великобританії буде складатися зі страв без м’яса. Поступово таку ж концепцію планують запровадити і в закладах мережі в інших країнах. Замість звичних курятини чи яловичини споживачам пропонуватимуть штучні замінники м’яса, виготовлені з рослинної сировини, повідомляє SEEDS.

Наприклад, нагетси, які виготовляють з сої та інших рослинних білків, були сертифіковані Vegan Society. Два роки тому Burger King вже випускав бургер Rebel Whopper на рослинній основі, але пізніше з’ясувалося, що продукт непридатний для веганів, оскільки його готували на тому ж грилі, що й м’ясо. Пізніше мережа створила бургер Vegan Royale, оскільки попит на такі продукти зріс, пише euromeatnews.com.

У Burger King заявили, що мета компанії прибрати 50% м’ясних страв з меню допоможе зменшити викиди парникових газів на 41%. У мережі запевняють, що веганські нагетси будуть на смак такими ж, як і оригінальний продукт з курятини.

Конкурент мережі, McDonald’s, вже продає веганські Veggie Dippers, а також нещодавно на ринку Великобританії випустив свій вегетаріанський бургер McPlant.

Виконавчий директор Burger King у Великобританії Аласдер Мердок сказав, що впровадження веганських нагетсів стало «важливою віхою для компанії та важливим наступним кроком у досягненні нашої мети – до 2030 року 50% меню без м’яса».

За даними веганської організації Vegan Society, у 2019 році у Великобританії було близько 600 тис. веганів, що в чотири рази більше, ніж у 2014 році. Згідно з опитуванням Mintel 49% дорослих у Великобританії, які зацікавлені у скороченні споживання м’яса, сказали, що зроблять це для покращення стану здоров’я. Схуднення, благополуччя тварин та екологічні проблеми також були великими мотиваторами для зменшення споживання м’яса серед британців.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!