Уряд Німеччини надасть грантову підтримку невеликим переробникам України

0 535

Малі та середні переробні підприємства можуть отримати грантову підтримку від уряду Німеччини в розмірі 5,6 млн євро, пише SEEDS.

Це вже друга фаза грантового проєкту “Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні – Фаза ІІ”. Про це йдеться в повідомленні Міністерства економіки України,.

За результатами першої фази грантову підтримку в розмірі 1,5 млн євро отримали 136 мікро-, малих і середніх підприємств, які в подальшому взяли позики на реалізацію інвестиційних проєктів на 11,2 млн євро.


До програми можуть долучитися мікро-, малі та середні підприємства, які:

  • мають до 250 працівників та річний дохід до 10 млн євро;
  • планують реалізацію інвестиційних проєктів;
  • мають позитивну кредитну історію;
  • не мають заборгованості перед бюджетом України;
  • не отримували міжнародну технічну допомогу починаючи з 1 лютого 2022 року.

Читайте також:  Ціни на яблука в Україні незабаром можуть зрівнятися з вартістю екзотичних фруктів

Підприємці зможуть отримати фінансову підтримку у розмірі до 30 тис. євро у гривневому еквіваленті для реалізації своїх інвестиційних планів через п’ять фінансових установ-партнерів: “Ощадбанк”, “Банк Львів”, “Кредобанк”, “Укргазбанк” та кредитну спілку “Анісія”. Кошти гранту будуть спрямовані на часткову компенсацію інвестиційних витрат у розмірі до 30%.

“Грантовий проект від уряду Німеччини розширить пропозицію грантових ресурсів для ММСП, а також доповнить урядову програму “єРобота”, яка також пропонує гранти для переробних підприємств України. В умовах війни гранти для малого бізнесу є найбільш дієвим інструментом розвитку переробних підприємств, особливо, в деокупованих регіонах України”, – зазначила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.


Грантова підтримка від Уряду Німеччини реалізуються в межах програми міжнародної співпраці ReACT4UA (Resilience/Recovery – Accession – Competitiveness – Trade), що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH (GIZ Ukraine).

Проєкт реалізовано за сприяння Міністерства економіки України.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!