Молочні підприємства з деокупованих територій отримають фінансову підтримку від Уряду Швейцарії

0 110

Швейцарія виділила фінансування на підтримку господарств з виробництва молока в тих регіонах, що постраждали від бойових дій, а саме в Чернігівській, Київській та Сумській областях. Метою проєкту є забезпечення продовольчої безпеки в цілому та зокрема через покращення доступу для населення України до якісних та безпечних молочних продуктів, що виробляються в Україні, пише SEEDS.

Про це повідомляється на сайті Асоціації виробників молока.

Так, на запит Міністерства аграрної політики та продовольства України у взаємодії з Асоціацією виробників молока України (АВМ), міжнародним благодійним фондом #SaveUA та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за координації Посольства Швейцарії в Україні реалізується гуманітарний проєкт, фінансований Урядом Швейцарії.

Цього тижня #SaveUA розпочали розвозку гуманітарної допомоги на 77 молочних підприємств з деокупованих територій. Господарства отримають засоби для миття та дезінфекції доїльного обладнання, перед- та післядоїльної  обробки вимені, серветки для гігієни вимені, рукавички, реактиви для виявлення прихованих форм маститів, дезінфектанти для тваринницьких приміщень тощо, що покриє у повній мірі їхню квартальну потребу.

Читайте також: Через аварійні відключення електроенергії молокопереробні підприємства втратили значні об’єми сировини та готової продукції

Важливу роль у забезпеченні безпечності молока  відіграє дотримання гігієни виробництва молока. Реалізація проєкту дасть можливість уникнути збоїв у подальшій переробці молока, з одного боку, та появи спалахів захворювань серед споживачів, з іншого. #SaveUA  спільно з партнерами унеможливить той ризик, коли низький рівень гігієни доїння призведе до погіршення здоров’я тварин на рівні ферми, запустивши негативний цикл поширення захворювань, що теж матиме негативний вплив на безпечність харчових продуктів.

Варто зазначити, що до шляху відновлення спроможності молочного сектору України важливо підтримати виробничі технології, що побудовані на дотриманні високих стандартів гігієни задля якісних та безпечних харчових продуктів.

Довідково: станом на 7 листопада 2022 р. розпочату розвозку гуманітарної допомоги у 77 молочних підприємств, з них  27 – з Чернігівської області,  31 – з Київської області,  19 – з Сумської області. 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!