На Волині з’явилась медова Комора самообслуговування

0 139

На одній із вулиць Ківерців, що на Волині, встановили оригінальну скриньку. Тут всі охочі можуть взяти мед та самостійно розрахуватися. «Комора» не замкнена, немає тут й продавця. Все засновано на порядності та довірі, пише SEEDS.

Скриньку встановив місцевий житель Олег Кирилюк. Таку ідею він привіз з-за кордону та вирішив схожий проєкт втілити й у Ківерцях.

«Я був за кодоном в Німеччині, в Штудгарті і випадково побачив на вулиці таку річ. Там була не тільки скринька і там були розташовані величезні пости по два-три квадрати, теж з медом. Все працювалло на чесне слово. Нікого з людей не було, а було просто самообслуговування. А ще побачив в інтернеті, як один чоловік поставив такі комори. І я собі захотів»,  ̶  розповів Олег Кирилюк виданню Район.Ківерці.

На вулиці міста скринька стоїть не так давно, але вже встигла викликати чималий інтерес загалу. Максимально у неї поміщається вісім півлітрових баночок з медом.Сам пан Пан Олег займається бджолярством і має чималеньку пасіку. Тож весь мед у «Коморі» власного виробництва.

«В нас там знаходиться два види меду: гречка плюс сонях і другий  ̶  різнотрав’я. Маємо ще один цікавий різновид  ̶  це горішки з медом», – розповідає засновник.

Загалом, у планах Олега Кирилюка розташувати подібні «Комори» по місту. А ще, він не боїться, що мед звідти можуть вкрасти. Каже, що це нагода ставати кращими. Були випадки, коли брали банку меду за 100 гривень, а у відділення для коштів клали 500, хоча, іноді, там опинялися й купюри по 20 і 50 гривень.

Читайте також: Українці розробили та виготовляють унікальні безпілотні літаки для обстеження полів

«Поки люди у нас ще не ознайомлені із такою системою. Тому, не всім до кінця зрозуміло, як це працює. Але, загалом ідея спрацювала. І люди вже брали мед», – каже пан Олег.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!