На Хмельниччині встановили дивовижної краси рекорд –  сплели найбільший тризуб із дідухів і трав

0 593

У селі Зяньківці в Деражнянському районі на Хмельниччині зареєстрували дивовижної краси рекорд – найбільший тризуб із дідухів та сухоцвіту, пише SEEDS.

Кожна травинка знайдена в лугах, правильно висушена і майстерно з’єднана в композиції: деревій, звіробій, топірці, пижма, лаванда. Про це повідомила керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

«Рекордний тризуб вийшов заввишки 6,6 метра, завширшки 4,04 метра. Основу становили дідухи – ми нарахували їх аж 102 штуки! А чим виміряти дні і ночі праці людини над ним», – пише на своїй сторінці у Фейсбук Лана Вєтрова.

Автор гігантського тризуба родом із села Зяньківці, колишній військовий Володимир Таранціца. На цю роботу йому знадобилося три місяці. Ще з весни він почав заготовляти трави, сушив їх, робив дідухи з колосків пшениці, ячменю, вівса, льону, звіробою.Цей рекорд Володимир Таранціца присвятив нашим захисникам, які воюють на передовій. Унікальний тризуб майстер планує продати на аукціоні, щоб допомогти землякам — вдові загиблого бійця та пораненому солдату.

Читайте також: На Львівщині започаткували Центр розвитку фермерства

«Ми завжди дуже цінуємо рекорди, ініціаторами яких виступають люди із села. Їх не так багато, але всі вони несуть в собі велику любов до землі, до традицій. А ще такі рекорди відрізняються тим, що в селах люди чекають від нас простого спілкування з ними, їм це навіть цікавіше, ніж офіційне представлення рекорду», – додає Лана Вєтрова.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!