На Житомирщині пройшов фестиваль Білого борщу, і не тільки

0 117

У селі Гальчин Житомирської області пройшов гастрономічний тур II фестивалю «Білий борщ і не тільки», який мав на меті популяризацію нематеріальної культурної спадщини Житомирщини, відновлення її традицій та локальної пам’яті, пише SEEDS.

Захід провели на території садиби, поруч з одноповерховим палацом в класицистичному стилі XVIII і ХІХ ст., що належали Міхалу Чайковському, польсько-українському письменнику, польському та турецькому політику.

“Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації спільно з КУ «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр» Житомирської обласної ради в рамках Всесвітнього дня туризму забезпечило організацію гастрономічного туру II фестивалю «Білий борщ і не тільки» в с. Гальчин, що на Житомирщині”, – йдеться в повідомленні на сайті Житомирської ОВА.

Гришковецька територіальна громада підготувала смачні частування для всіх охочих, представила технологію приготування національної поліської страви та презентувала технологічну карту «Білий борщ».

Читайте також: В Івано-Франківську пройшов фестиваль крафтових виробників Local Farmer Fest

В облраді поінформували, що у гастрономічному турі взяли участь більш як 500 людей. Учасники мали змогу долучитися до конкурсної програми, подивитися та придбати роботи майстрів художніх промислів і відчути смак страв локальної кухні.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!