В Івано-Франківську пройшов фестиваль крафтових виробників Local Farmer Fest

0 295

Сири, меди, солодощі, соуси, приправи й ковбасні вироби — таку продукцію представили на фестивалі українських крафтових виробників Local Farmer Fest, який пройшов днями у Івано-Франківську, пише SEEDS.

Участь у фестивалі брали 70 підприємців з усієї країни. Цікаво, що започаткували фестиваль у Маріуполі, згодом він проходив у Бердянську, а два тижні тому відбувся у Львові.

“Ці ярмарки допомагають взаємодіяти “крафтовикам”, рестораторам та готельєрам. Крім того, люди можуть прийти й купити те, що їм потрібно”, — розповів Суспільному організатор фестивалю, співзасновник “Дороги смаку Прикарпаття” Віталій Качкан.

Напівтверді та тверді сири на фестивалі представила Наталія Кузнєцова. Вона релокувала свій бізнес з Харківської області. Жінка каже, що впродовж семи місяців займається сироварінням у Моршині, що на Львівщині.“У нас сир з молока корів, що п’ють моршинську воду. Я можу себе називати крафтовим виробником, тому що мій сир виготовляється саме ручною працею. Ми вперше беремо участь у фестивалі такого масштабу”, — каже Наталія Кузнєцова.

Читайте також: Ембарго на польські продукти не створить кризи на продовольчому ринку України

Підприємець Назар Вань вчить гончарства. Чоловік каже, що на фестивалі представляє два бізнеси: свій — миловаріння, та бізнес друга, який зараз на фронті, — гончарство.

“Можна сидіти й плакати, а можна щось робити. Насамперед нам потрібна економіка. І всі представники, які тут є, це — представники малого бізнесу. Тобто це не є підвальне виробництво. Ми працюємо з касовими апаратами, терміналами. Відповідно всі ми сплачуємо податки. Я десь чув, що на одного воїна треба десятьох людей в тилу, які забезпечують економіку війни”, — говорить Назар Вань.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!