Наприкінці липня ціни на свиней забійних кондицій будуть стабільними

0 143

Наступного тижня, з 26 липня по 1 серпня, ціни на живець свиней в Україні будуть залишатися на рівні показників середини липня. До цього кілька тижнів поспіль котирування зростали, повідомляє SEEDS.

Відповідно до розрахунків аналітиків Асоціації “М’ясної галузі”, середня ціна на свиней забійних кондицій наприкінці липня коливатиметься в діапазоні від 43 до 45 грн за кілограм. Якщо перерахувати котирування за ставкою ПДВ 20% (введення якої в Україні планують для свинини живою вагою, замість нинішніх 14%), то середні ціни складатимуть від 46 до 48 грн за кілограм.

Що ж до ситуації за кордоном, то світові ціни на свинину продовжують знижуватись. За останній тиждень напівтуші свиней в країнах ЄС подешевшали на 3%. Тепер котирування становлять в середньому 1,63 євро за кілограм.

У Західній півкулі падіння цін відбувається більш стрімко. Так, у Бразилії, яка є одним зі світових лідерів з виробництва та експорту свинини, за тиждень цей вид м’яса подешевшав на 20%. У США котирування зменшились на 8%, проте все ще залишаються вищими, ніж у Європі (близько 2,06 євро за кілограм). У Канаді цього тижня ціни на свинину (напівтуші) зменшились у середньому на 6%.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!