Наступного року житній хліб може зникнути з прилавків магазинів

0 1 245

Аграрії попереджують про те, що вже наступного року через високі ціни на продукцію житній хліб може повністю чи частково зникнути з прилавків українських магазинів. Адже вирощувати ячмінь та жито в нашій країні стало невигідно. Зокрема, таку думку висловив генеральний директор агрохолдингу HarvEast Holding Дмитро Кушнір, пише SEEDS.

За його словами, перлова та ячна крупа також стануть дефіцитом або повністю зникнуть з продажу. Це пов’язано з тим, що виробництво цих двох зернових стало невигідним через подорожчання всіх складових процесу та розвалу логістичних ланцюжків. При цьому фермери не мають змоги реалізувати вирощену продукцію хоча б з мінімальною вигодою, бо наразі ніхто не купляє збіжжя за реальною ціною.

Читайте також: Україна без хліба: до чого призведуть низькі ціни на зернові?

Тож вже наступного року вітчизняні аграрії можуть повністю відмовитися від посіву ячменю та жита. Власне, така ситуація й призведе до дефіцити житнього хліба та згаданих круп, повідомляє napensii.ua.

До слова, житній хліб – цінний харчовий продукт. Він містить набагато більше корисних речовин, ніж продукція із пшеничного борошна. Житній хліб сприяє швидкому виведенню канцерогенів та інших шкідливих продуктів обміну речовин із організму. Також, порівно з пшеничними хлібом, житній є менш калорійним.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!