Огірки подешевшали, але ціна все ще втричі вища, ніж минулого року

0 115

Збільшення обсягів збору огірків в українських теплицях та зростання пропозиції імпортного продукту призвели до зменшення ціни на нього. Наразі огірки на 20% дешевші, ніж минулого тижня, повідомляє SEEDS.

“Зараз українські тепличні комбінати змушені пропонувати огірок не дорожче за 36-50 грн за кілограм ($1,23-1,71 /кг), тоді як наприкінці попереднього тижня продажі велися в межах 40-70 грн за кілограм ($ 1,37- 2,39/кг) залежно від сорту та регіону виробництва. Таким чином, за вихідні ціна на огірок в українських господарствах знизилася в середньому на 20%”, – зазначають аналітики порталу EastFruit.

Встановлення теплої погоди прискорило темпи збирання тепличних огірків. При цьому попит на них дещо знизився. До того ж, на ринок надійшла імпортна продукція з Румунії, Польщі та Сербії. Зазвичай огірки закордонного виробництва дешевші, ніж українські. Наразі їх пропонують за ціною 30 – 35 грн за кілограм.

Та навіть попри те, що за останні тижні тепличні огірки помітно подешевшали, наразі вони все ще в три рази дорожчі, ніж були наприкінці травня минулого року.

Що ж до інших овочів, то сьогодні білокачанна капуста нового врожаю в Україні вже коштує в середньому в 2,6 рази дорожче, ніж за аналогічний період минулого року. Помітно подешевшає вона за тиждень, коли на тепличних комбінатах почне з’являтися новий урожай ранніх сортів.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!