Подорож на ферму своїм клієнтам організувала українська мережа супермаркетів

0 47

Побачити як ростуть овочі та фрукти, які постачають на полички супермаркетів запропонувала своїм клієнтам торговельна мережа NOVUS. На своїй сторінці в соціальній мережі компанія організувала конкурс для підписників. Чотири переможці вже визначено. 14 та 15 серпня вони проведуть на Одещині на господарстві «Дунайський Аграрій», що є постачальником продуктів до супермаркетів, повідомляє SEEDS.

Агротуристам продемонструють унікальну плодоовочеву продукцію, якою пишається підприємство.

“На фермі вирощують єдиний в Україні органічний персик та нектарин. Тут вирощують єдині у світі органічні кубічні кавуни”, – йдеться на сторінці NOVUS.

Також у програмі поїздки для клієнтів супермаркету – екскурсія на виробництво, дегустація органічних фруктів, річкова прогулянка Дунаєм і екскурсія містом Ізмаїл.

ТОВ «Дунайський аграрій» днями запропонував співпрацю малим виробникам овочів на Одещині. Завдяки цьому ті фермери, які офіційно зареєструють свій бізнес, зможуть постачати свою продукцію до супермаркетів разом з компанією «Дунайський аграрій». Це дозволить малим виробникам заробляти в рази більше.

Роман Дяжук, керівник компанії, розповів фермерам про переваги від офіційної реєстрації виробництва.

Читайте також: Чому малим виробникам овочів вигідно реєструватись та об’єднуватись?

“Ми працюємо з усіма мережами супермаркетів України і у нас є можливість продавати ваші овочі офіційно. Утім зараз я не можу купити у вас продукцію, тому що багато хто з вас не зареєстрований, працює не в правовому полі. У мене є бажання, щоб ви працювали офіційно, тоді я зможу у вас купити цю продукцію офіційно. Чому це цікаво мені? У мене з’явиться можливість завантажити мої холодильні камери, адже супермаркети купують охолоджену продукцію. А ви зможете диверсифікувати канали збуту і будете мати більше шансів продати свою продукцію”, – заявив керівник компанії «Дунайський аграрій».

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!