Представникам малого й середнього бізнесу України допоможуть вийти на закордонні ринки

0 228

Міністерство цифрової трансформації, Офіс з розвитку підприємництва та експорту й національний проєкт Дія.Бізнес за підтримки уряду Великої Британії (UK Aid) та у виконанні Київської Школи Економіки розширюють пілотну програму підтримки малого й середнього бізнесу у виході на ринок Польщі, пише SEEDS.

У межах розширення проєкту буде відібрано 30 компаній малого й середнього бізнесу, орієнтованих на вихід на ринок Польщі. Відібрані учасники розмістять інформацію про свою компанію та товари в Каталозі українських виробників, які планують експортувати до Польщі, що був створений під час пілотної програми проєкту.

“Каталог є онлайн-інструментом на вебсайті центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Варшаві, у якому наразі розміщено 20 профілів експортоорієнтованих компаній малого й середнього бізнесу, що стали учасниками пілотної програми проєкту та вже залучилися підтримкою у виході на польський ринок”, – повідомляє business.diia.gov.ua.

У 2022 році під час пілотної програми проєкту було відібрано 20 компаній малого й середнього бізнесу, які за результатами участі отримали: базовий аналіз продукту для готовності до виходу на експорт, юридичний консалтинг, менторський супровід, підтримку у створенні та впровадженні цифрової маркетингової стратегії, участь у промоційній онлайн-кампанії на ринку Польщі.

Читайте також: На Волині з’явився потужний осередок вирощування пекінської капусти

Переваги участі в проєкті

  • Супровід від локального експерта. У межах проєкту залучено експерта, який надасть консалтингову підтримку компаніям щодо виходу на ринок Польщі.
  • Сприяння налагодженню потенційного партнерства. Команда проєкту промотуватиме Каталог з товарами компаній-учасників на зустрічах з представниками польського бізнесу.
  • Адаптація матеріалів для Каталогу. За потреби відібрані учасники зможуть отримати допомогу з перекладом інформаційної довідки про компанію та товари польською й англійськими мовами.

Участь у розширеній програмі відбувається за відкритим конкурсом.


Учасники мають відповідати таким умовам:

  • Малі (до 50 осіб) та середні підприємства (до 250 осіб) з усіх регіонів України (Відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»).
  • У проєкті можуть взяти участь українські підприємства будь-якої форми власності (ФОП та юридичні особи) з будь-якого регіону України (включно з вимушено переміщеними), які офіційно зареєстровані та провадять свою діяльність на території України, а також можуть вести діяльність в інших країнах.
  • Готовність надати підтверджувальні документи щодо фінансової звітності та сплати податків впродовж 2021–2022 років.
  • Щонайменше 51% бізнесу належить громадянам України (відповідно до Статуту)
  • Не розглядаються заявки від підприємств, які розміщені та ведуть свою діяльність на тимчасово окупованих територіях України та АРК Крим.
  • Підприємство не веде діяльність у російській федерації та не входить до санкційних списків.
  • Не розглядають заявки від підприємств, які займаються виробництвом і торгівлею зброєю та тютюном.
  • Підприємство не перебуває в процесі припинення або банкрутства.
  • Підприємство зобов’язується надати інформацію щодо ефективності участі в програмі протягом 2 років після публікації.

Компаніям, що бажають стати учасниками проєкту, слід заповнити реєстраційну форму до 30 листопада 2023 року (включно).

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!