Протягом 72 років компанія збирала яблука вручну. Доки роботи усе не змінили!

Роботи змінюють агробізнес!

0 275

Італійська компанія Rivoira Giovanni & Figli S.p.a, яка розташована в провінції Кунео та багато експортує за кордон, протягом 72 років збирала врожай яблук вручну – пише EastFruit.

А нині компанія запровадила нову систему збору,  засновану на штучному інтелекті, розроблену Tevel, ізраїльською компанією, яка розробляє аероботику для збору врожаю фруктів.

Як це працює?

Маленькі дрони пролітають повз яблуню, оглядаючи її плоди. Штучний інтелект визначає, які яблука мають потрібні характеристики. Дрон наближається та рукою з присоскою відокремлює саме те яблуко, яке вже готове опинитися на ринку, щоб бути з’їденим.

Раніше EastFruit вже розповідав у блозі Катерини Звєрєвої, що існує безліч роботів, які працюють в садах, виконують роботу з прополки, зі збору врожаю, внесенню ЗЗР та іншого.

Наприклад, сінгапурська компанія Singrow розробляє інноваційні агротехнічні рішення для виробництва фруктів та овочів та використовує коботів у своїх системах збирання врожаю та запилення. Співпрацюючи з Universal Robots та Augmentus, Singrow використовує інтегровану модель штучного інтелекту.

Французьська компанія NAIO-TECHNOLOGIES – розробник автоматизованої самохідної техніки для плодоовочівництва. Всі роботи працюють на навігації RTK GPS, що забезпечує фермерам точне прополювання.

EastFruit писав про ізраїльський стартап Tevel Aerobotics Technologies – розробку автономних роботів, що літають, зривають з дерева тільки стиглі плоди й обережно опускають їх для збору. Вже зараз стартап перетворився на успішний бізнес і масштабував свій розвиток на різні країни світу.

Пропонуємо переглянути відео збору врожаю цим маленьким помічником

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!