Родина з Чернігівщини відкрила за грантові кошти курячу еко-ферму

0 1 096

Родина Олександри та Ігоря Фриз з Чернігова переїхали до села Снов’янка і поряд зі своєю садибою за власні заощадження родина придбала занедбане обійстя, пише SEEDS.

За кошти програми «Власна справа» створили контактну курячу ферму «Ходора». За гроші мікрогранту родина купили молодняк, корм та обладнання. Наразі на фермі близько 200 курей, третина з них уже несуть яйця.

Читайте також: Уряд Німеччини надасть грантову підтримку невеликим переробникам України

Курятник обладнаний вентиляцією, світлом, лампами для обігріву, зручними годівничками, автоматичними поїлками, спеціальними гніздами з яйцезбірниками, дерев’яними сідалами.

«На розвиток цього бізнесу працюють всі. Донька Богдана допомагає нам рекламувати ферму, а син Степан – годувати і доглядати курей. А ще на ферму ми працевлаштували двох працівниць. Це було однією з умов отримання мікрогранту», – розповіла Олександра Фриз команді «Суспільне Чернігів».


За словами Олександри Фриз, прибуток від продажу цієї продукції – не самоціль родини, а лише приємний бонус їхнього нового бізнесу. «Ходора» позиціонується ще як контактна ферма. Тобто відвідувачі можуть не тільки придбати органічні яйця, а й за бажання подивитися умови утримання пернатих, погодувати їх і навіть потримати, адже більшість з них – ручні.

У планах родини зробити в Снов’янці туристичний об’єкт. Поряд з курячою фермою відкрити козину, де гості матимуть змогу подивитися побут тварин, погодувати їх і за бажанням подоїти. Для реалізації цього задуму господарі наразі шукають кіз спеціальної породи і готують для них житло.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!