Крафтові виробники поновили активну діяльність на Сумщині

0 393

На Сумщині відбувся міжрегіональний стаді-тур крафтових виробників. Крафтярі з шести областей України мали змогу побачити, як працюють колеги в галузі на Сумщині, пише SEEDS.

Учасники стаді-туру відвідали кілька підприємств, зокрема з переробки конопель, виробництва батончиків на основі сухофруктів, посуду, сирів переробки і консервування фруктів та овочів. Про це йдеться на офіційній сторінці Сумської обласної військової адміністрації у Facebook.

Читайте також: Уряд Німеччини надасть грантову підтримку невеликим переробникам України

Крім цього у Сумах відбулася конференція «Крафтове виробництво – перспективний вектор розвитку регіональної економіки». Під час зібрання обговорювали проблеми підприємництва в умовах війни та презентували нові можливості. У рамках конференції відбулася виставка продукції крафтових виробництв – учасників проекту.

«Для нас, у Міністерстві економіки, дуже важливо, щоб бізнес, підприємці, які тримають економічний тил, знали про всі можливості, які дає держава для розвитку та створення бізнесу. Завжди намагаюся всюди розповідати про державну програму «єРобота» – це можливість отримати гранти від держави на розвиток та створення власної справи. Вона діє з середини минулого року», – зазначила Тетяна Бережна, заступник Міністра економіки України.

Захід відбувся завдяки співпраці Сумської обласної військової адміністрації з громадською організацією «Розвиток бізнес-сектору України» та Сумською торгово-промисловою палатою в рамках проекту «Відновлення економіки на звільнених територіях» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!