Сировари з Бердянська відшукали свої шляхи виживання під час карантину

0 997

Альона та Юрій Лубенські займаються виробництвом крафтових сирів не так давно. Але свою справу роблять з душею, докладаючи всі сили та можливості. За невеликий період у них з’явилися постійні клієнти й в товаристві крафтових виробників вони дуже відомі.

Підприємці зазначають, що карантин — це випробування на міцність для всього бізнесу. І після нього виживе найсильніший. Тому сировари активно працюють та рухаються вперед. В соціальних мережах активно спілкуються з клієнтами та з іншими крафтовиками, під час карантину запровадили ряд конкурсів для потенційних та постійних клієнтів.

“Ми не переймаємось негативом, а намагаємось впровадити нові ідеї. Людям дуже приємно отримувати позитивні емоції в цей складний період. У своїх повідомленнях нам дякують за якісну продукцію. Можемо сказати, що клієнтів в нас додалося.

З нашими друзями-підприємцями, які займаються спеціями, українськими томатами та іншими виробами, розігруємо подарункові набори. Формуємо нашу продукцію у яскраву красиву коробку, фотографуємо та розігруємо на різноманітних конкурсах в соціальних мережах.

Хоча наша продукція не з дешевих, але такий рекламний хід дуже дієвий. На такі подарункові набори витрачаємо приблизно тисячі дві, а отримуємо нових клієнтів із замовленнями в рази більше. Вже розіграли понад 5 таких наборів”, — розповідає Альона.

Родина Лубенських радить всім крафтовим виробникам не боятися ризикувати у цей складний період. Впроваджувати різні “фішечки” з покупцями. Нарощувати своє виробництво, а сироварам — робити велику закладку сиру. Карантин скоро закінчиться, а продукція буде вже готова для нових клієнтів.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Бізнес-Схід

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!