Традиційним дерев’яним піддонам знайшли екологічну та безпечну заміну

0 636

Неймовірні новини світуавстрійська компанія KraftPal запропонувала альтернативу традиційним дерев’яним піддонам –  інноваційні піддони, виготовлені з двостінного гофрованого картону, які обіцяють скорочення вуглецевого сліду на 80%, пише SEEDS.

Використання традиційного дерев’яного піддону, який протягом тривалого часу був незамінним інструментом, нині переглядається через його вплив на навколишнє середовище від вирубки лісів до викидів вуглецю під час транспортування та утилізації.

Читайте також: Вчені знайшли натуральний рослинний підсолоджувач, що у 300 разів солодший за цукор

Водночас піддони з гофрокартону не тільки виготовлені з перероблених матеріалів, але й обіцяють скорочення вуглецевого сліду на 80%, повідомляє Frucht Portal.


Дерев’яний пакувальний матеріал широко використовуються у міжнародній торгівлі під час перевезення вантажу різного походження. Однак саме такий матеріал може переносити та поширювати небезпечні карантинні організми, які при акліматизації можуть завдати великої шкоди народному господарству країни.

З цієї причини, до дерев’яного пакувального матеріалу застосовуються міжнародні, визначені фітосанітарні заходи, які застосовуються всіма країнами.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!