У космосі вирощуватимуть перець

0 81

Поки перші туристичні подорожі в космос лише плануються, а до освоєння Марсу чи іншої планети ще далеко, учені вже активно проводять експерименти з вирощування сільськогосподарських культур в космосі. На Міжнародній космічній станції навіть друкували на 3D-принтері штучне м’ясо. Тепер на орбіті вперше виростять перець, повідомляє SEEDS.

За даними NASA, перець New Mexico Hatch Green Chiles вже висадили в лабораторії. Тепер космонавти заберуть саджанці на МКС. APH – одна з трьох камер росту рослин НАСА на космічній станції. Вона містить понад 180 датчиків і здатна регулювати рівень вологи, температуру та концентрацію вуглекислого газу.

Під час експерименту астронавти вирощуватимуть перець в APH приблизно протягом чотирьох місяців. За цей час у космосі буде зібрано два врожаї рослини.

Раніше астронавти NASA вирощували на МКС редиску та листову зелень. З перцями буде важче – на їх дозрівання потрібно більше часу.

Під час експерименту буде досліджено не лише як росте перець на орбіті, а й як при цьому змінюється його смак та вигляд. Перець є винятковим джерелом вітаміну С і містить інші поживні речовини, які можуть допомогти доповнити раціон астронавтів.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!