У США будинки опалюють відходами кукурудзи

0 150

Відходи рослинництво та тваринництва можуть бути вигідно використані господарствами. Зокрема, з них виробляють добрива та біогаз. Наприклад, в американському штаті Айова будинки опалюють газом, виготовленим зі стебел кукурудзи, повідомляє SEEDS.

На заводі Verbio біометан виробляють шляхом замішування відходів кукурудзи та гною. Газ утворюється після зброджуваннч цих компонентів, пише agronews.ua.

За допомогою кукурудзяного газу планують опалювати 5 тис. будинків у Неваді. Крім того, на заводі встановлено спеціальні котли, які допомагають переробляти стебла кукурудзи в етанол (спирт).

Штат Айова є цілком придатним для виробництва такого типу, оскільки він належить до так званого американського Кукурудзяного поясу – території з масштабним насадженнями цієї рослини.

Кукурудзу також можна використовувати і з іншою метою. Наприклад, румунська режисерка Вікторія Балтаг створила стартап, який займається риробництвом кукурудзяного чаю. Наразі вона збирає кошти на втілення свого проєкту, повідомляє SEEDS.

Чай виготовляють з квітів кукурудзи. Вікторія додає до суміші молоко. Режисерка говорить, що таким чаєм в дитинстві її напувала бабуся, тому весь проєкт має традиційну етнічну атмосферу.

Читайте також: “Мереживний” чай з кукурудзи презентували в Румунії
Навіть пакетики та пакування незвичні, але екологічні та містять етноелементи. Самі чайні пакетики виготовляють з тонкого бавовняного мережива, а коробка для чаю сплетена із сухого кукурудзяного листя.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!