Українські борошномели можуть отримати гроші на вітамінізацію борошна

0 264

Програма USAID АГРО планує надати 41 млн грн для співфінансування проєктів вітамінізації борошна. Це сприятиме експорту та розвитку борошномельних підприємств, пише SEEDS.

Участь у конкурсі можуть брати діючі, офіційно зареєстровані в Україні борошномельні підприємства з будь-якої області України (за винятком тимчасово окупованих територій).

Читайте також: Уряд Німеччини надасть грантову підтримку невеликим переробникам України

«Фортифікація (вітамінізація) борошна мікронутрієнтами вже давно стала звичною практикою у близько 80 країнах світу. Щоб надати українським борошномельним підприємствам більше можливостей для розвитку та експорту в умовах війни, Програма USAID АГРО співфінансує 11 (одинадцять) проєктів вітамінізації борошна із загальним бюджетом до 41 млн грн.

Це дозволить зробити українську продукцію більш конкурентною та затребуваною на нових міжнародних ринках, розширити асортимент та збільшити обсяги переробки», – йдеться у повідомленні USAID АГРО.

В умовах ускладненої логістики, низьких цін на зерно  та обмеженого експорту, виробництво вітамінізованого борошна сприятиме вдосконаленню каналів та ринків збуту, розширить доступ мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП) – виробників зерна до борошномельних підприємств і налагодженню довготривалої співпраці.


Для участі у передзаявочному онлайн-семінарі всі бажаючі мають зареєструватися (до 13 листопада 2023 р.електронна адреса: agro.subawards@chemonics.com). Вже 14 листопада 2023 р. з 11:00 до 13:00 АГРО проведе передзаявочний онлайн-семінар.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!