В Україні з’явиться виноградарсько-виноробний реєстр

0 368

Створення «Виноградарсько-виноробного реєстру» та результати зонування територій, де потенційно можна вирощувати в промислових масштабах виноград, обговорили на засіданні робочої групи під головуванням першого заступника Міністра агрополітики Тараса Висоцького, пише SEEDS.

У нараді взяли участь представники державного сектору, українські та міжнародні експерти з питань виноградарства та виноробства. Про це повідомило Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Як наголосив Тарас Висоцький, виноградарство і виноробство – перспективні галузі українського агросектору, що мають великий потенціал. «Виноградарсько-виноробний реєстр» повинен спростити аграріям процес отримання ліцензій, доступ до необхідної інформації. Також реєстр повинен відповідати нормам і стандартам ЄС.

Читайте також: На людство чекають продовольчі потрясіння

Під час наради були представлені результати зонування Миколаївської та Херсонської областей і визначення найбільш сприятливих районів у цих регіонах для вирощування винограду.

За підсумками наради визначені подальші кроки щодо завершення формування «Виноградарсько-виноробного реєстру» і створення системи його ефективного ведення, згідно з європейськими стандартами.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!