Відтепер українське молоко перевіряють з допомогою ІТ-технологій

0 273

Уже 13 областей України долучилися до пілотного проєкту «Молочний модуль». Це програмне забезпечення для контролю якості молока, повідомляє SEEDS.

ІТ-платформа запрацювала у Київській, Харківській, Хмельницькій, Вінницькій, Полтавській, Тернопільській, Миколаївській, Херсонській, Донецькій, Дніпропетровській, Сумській, Волинській та Рівненській областях. 170 господарств з виробництва молока та пунктів заготівлі уже користуються програмним забезпеченням. У планах Держпродспоживслужби долучити всю Україну.

Нагадаємо, дану програму почали втілювати ще навесні 2019 року. Лаборант або ветеринарний лікар відбирає зразки молока для аналізу на загальне бактеріальне забруднення та вміст соматичних клітин. Завдяки програмному забезпеченню можна проаналізувати середні показники, бачити одразу всі аналізи, сповіщати відповідні служби у разі перевищення гранично допустимих показників. А також відправляти необхідні дані на молокопереробні заводи в електронному вигляді.

За словами заступника голови Держпродспоживслужби Анатолія Вовнюка, тепер важливо отримати зворотний зв’язок від тих хто користується «Молочним модулем», для покращення роботи та підвищення ефективності.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!