Виноград замість цукерок: солодку пастилу без цукру почали виготовляти на Одещині

0 284

Українські фермери та виробники крафтової продукції слідкують за споживчими трендами. Здоровий спосіб життя є драйвером ринку харчових продуктів. Зокрема, зростає попит на корисні солодощі. Днями на ринку з’явився новий продукт – солодка виноградова пастила без цукру. Тетяна Шмаглюченко, директор компанії «‎ВІН‘С» (Одеська область)‎, що спеціалізується на виробництві столового винограду, прагнула знайти корисні солодощі для сина, але не відшукала у магазинах продукту, який був би стовідсотково натуральним та достатньо смачним. Тому власниця виноградників вирішила створити такий продукт самотужки. І їй це вдалося. Тепер Тетяна виготовляє смаколики не лише для родини, а й на продаж, повідомляє SEEDS.

“Відкриттям цього року для мене стала пастила з винограду. Це була авантюра та експромт. Мій син не любить тонку пастилу, а та, що доступна в кожному магазині, мені не подобається. Часом домашні перемовини вимагають солодкої валюти та треба покласти щось солодке в школу. А чому не виноград? Родзинки їсти смачно але не зручно, це має бути щось смачне та невеличке, що зручно відкрити та з’їсти. Вирішили зробити товсту пастилу. Першу партію виноградної пастили ми ставили сушитися без ілюзій на шедевр, але отримали дещо дуже незвичне, ароматне та солодке. Я зазвичай виноград Юпітер їм без шкірки, для мене вона щільна, хоч в ній і знаходиться більшість вітамінів, антиоксидантів та антоціанів. А тут вдалося її зберегти і це навіть збагатило смак”, – розповідає Тетяна Шмаглюченко.

Читайте також: Велика кількість сортів винограду не гарантує повну реалізацію без налагоджених каналів — Тетяна Шмаглюченко

Обладнання для переробки винограду, зокрема, інфрачервону сушарку, фермерка отримала завдяки підтримці Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). Тепер Тетяна виготовляє білі та чорні родзинки і пастилу. Ціна останньої – 100 гривень за 200 грамів. Реалізовує свою крафтову продукцію Тетяна онлайн.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!