Яким буде урожай картоплі цього року?

0 4 347

Після початку повномасштабної війни витрати на всі види сільськогосподарських робіт, зокрема і на висаджування картоплі, зросли. Утім цього року бульба порадує господарства гарним урожаєм. Такий сценарій найбільш імовірний завдяки сприятливим погодним умовам, що спостерігалися навесні, зокрема, достатня кількість вологи та збалансована температура, повідомляє SEEDS.

«Цього року була досить специфічна весна – рання, прохолодна, з великою кількістю опадів. Завдяки цьому в ґрунті достатньо вологи для закладення бульб. Помірні температурні режими у квітні та накопичена волога працюватимуть у травні для того, щоб картопля добре зійшла і добре розвивалася. Ми вклалися в агрономічні терміни посадки, тому прогнози щодо врожайності оптимістичні», — зазначив керівник кластера «Картопля» компанії «Континентал Фармерз Груп» Орест Кравчук.

«Континентал Фармерз Груп» є найбільшим виробником картоплі в Україні. Виробничі потужності компанії розташовані на Львівщині та в Тернопільській області.

Читайте також: 400 тонн насіннєвої картоплі отримають фермери та населення від “Агріко Україна”

Цього року, з метою забезпечення продовольчої безпеки країни, «Континентал Фармерз Груп» збільшує площу насаджень картоплі. На землях компанії посадили понад 2,2 тыс. гектарів бульби. Підприємства встигли завершити весняні польові роботи в заплановані терміни й тепер очікують на хороший урожай.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!