Зростання цін на свиней найближчим часом очікувати не варто

0 189

Цього тижня фермери продавали свиней на м’ясопереробні підприємства за середньою ціною 45,7 грн за кілограм. Таким чином, за тиждень свинина живою вагою помітно подешевшала (-5,8%), повідомляє SEEDS

Варто зазначити, що на ринку спостерігаються регіональні розбіжності в котируваннях на живця. Так, у центральних та східних областях ціни коливалися від 45 до 47 грн за кілограм, а у західних регіонах діапазон цін склав 44 – 45 грн за кілограм.

“Водночас, переробники відзначають регіональну розбіжність не тільки в цінах, а й в обсягах пропозиції живця. Так, наприклад, окремі закупівельники зі Сходу та Центру відзначили, що не всі змогли забронювати бажані обсяги живця. Частина виробників свинини у свою чергу підтверджують, що мають дещо менші обсяги товарних партій до реалізації, зокрема і на наступний тиждень”, – повідомляють в Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

На наступний тиждень (з 24 по 30 грудня) м’ясо переробники висловлюють різні прогнози. Частина з них говорить про стабілізацію цін, а частина – про подальше подешевшання свинини живою вагою на 1 – 2 грн. Зростання вартості свиней забійних кондицій найближчим часом очікувати не варто.

“Очікування щодо подальшої цінової динаміки серед представників м’ясопереробки розділилися. Так, деякі прогнозують пониження цін закупівлі на 1-2 грн/кг наступного тижня, аргументуючи це сезонним послабленням торгівлі та тиском з боку імпортної сировини. Решта орієнтуються на стабілізацію цін у кінці місяця, оскільки кінцева реалізація йде планово, а подальше послаблення цін не сприятиме ані її покращенню, ані підвищенню фінансових результатів по ланцюгу доданої вартості”, – зазначають в АСУ.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!