5 тисяч саджанців бельгійської черешні посадили на Черкащині

0 224

Хоча ситуація в країні складна і ризики достатньо високі, українські господарства продовжують закладати сади. Нові яблуневі сади з’явилися на Тернопільщині й Полтавщині, на Одещині розширюють площі горіхових садів, а на Черкащині заклали новий черешневий сад, повідомляє SEEDS.

Черешнева столиця України, Мелітополь, тимчасово окупована, але поблизу Умані з’явиться новий сад цих кісточкових. “Уманська фруктова компанія” посадила 5 тис. саджанців черешні бельгійської селекції.

“5000 саджанців середньопізніх та пізніх сортів черешні висадять фахівці «Уманської фруктової компанії» на трьох гектарах саду. Бельгійський розсадник запропонував нам якісні саджанці за гарною ціною. Зважаючи на ситуацію, нам надали відстрочку платежу. Команда вже почала висаджувати саджанці на 3 гектарах саду. Наразі насадження будуть без стовпів, через брак коштів. Таким чином площа черешневого саду підприємства збільшиться з 17 до 20 га”, – зазначає керівник проекту Оксана Гордій.

Читайте також: Сад за новітніми технологіями посадили на Буковині

“Уманська фруктова компанія” заклала перші 10 гектарів черешневого саду в 2016 році. Свою продукцію підприємство продає онлайн та постачає в українські мережі супермаркетів Good Wine, Le Silpo та Сільпо.

Читайте також: 100 тонн з гектара: на Тернопільщині з’явився сучасний “італійський” сад

Нагадаємо, минулого року Фермерське господарство “Гадз” (Тернопільська область) заклало новий сад за італійською технологією. Уже цього року на підприємстві отримають перший урожай з молодих яблуньок. У господарстві вирішили назвати проєкт Садом Перемоги, на честь перемоги України в російсько-українській війні

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!